Region 6 Track -- Meet #2 -- April 23-24
Race Entries as of Friday, April 23, 1999

----------------------------------------------------------------------------------------
Girls' 3200 meter run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Andrea Walker       Lathrop              n/a      1
 2   Kendall Bormann     West Valley        13:45      1          1
 3   Ali Short           Lathrop            14:41      1          2
 4   Emily Schikora      West Valley        14:42      1          3
 5   Julianne Schamel    West Valley        14:49      1          4
 6   Elania Lilagan      North Pole   n/a (14:00)      1          5
 7   Sarah Koshak        North Pole   n/a (14:00)      1          6
 8   Deanna Foreman      Monroe             15:45      1          7
 9   Jessica O'Connor    Lathrop            16:11      1          8
10   Kelsey Leonard      West Valley          n/a      1          9
11   Whitney Wappett     Lathrop              n/a      1          10
12   Zeena James         Lathrop              n/a      1          11
13   Angie Largen        West Valley          n/a      1          12
14   Sally Schlichting   Delta                n/a      1          13
15   Alina Evans         Monroe               n/a      1          14


Boys' 3200 meter run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Owen Fuller         Lathrop              n/a      1
 2   Garth Mitchell      West Valley          n/a      1
 3   Henry Cole          West Valley          n/a      1
 4   Brian Hanley        West Valley      10:35.1      1          1
 5   Garrison Collette   Lathrop          10:58.0      1          2
 6   Ben Mercer          West Valley      10:59.3      1          3
 7   Stan Fuller         Lathrop            11:02      1          4
 8   Logan Wrigley       Delta            11:06.7      1          5
 9   Taiga Bell          West Valley      11:11.0      1          6
10   Kade Kimball        Delta            11:37.4      1          7
11   Zach Via            West Valley      12:07.2      1          8
12   Scott Blevins       Monroe           12:20.1      1          9
13    Ben Herreid        West Valley      12:34.2      1          10
14   Kyle Gustafson      Lathrop          13:10.3      1          11
15   Eli Krauklis        Monroe           13:40.5      1          12
16   Victor Barranco     North Pole   n/a (13:00)      1          13
17   Zhang Kun           North Pole   n/a (13:00)      1          14
18   David Lewis         Anderson             n/a      1          15
19   Patrick Egelus      Palmer               n/a      1          16


Girls' 4 x 800 meter relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   North Pole Relay-F  North Pole       10:33.7      1          1
 2   West Valley Relay-  West Valley     10:44.90      1          2
 3   Lathrop Relay-F#1   Lathrop          11:35.4      1          3
 4   Monroe Relay-F#1    Monroe               n/a      1          4
 5   West Valley Relay-  West Valley      11:03.8      1          5
 6   Lathrop Relay-F#2   Lathrop              n/a      1          6


Boys' 4 x 800 meter relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lathrop Relay-M#1   Lathrop           9:12.9      1          1
 2   North Pole Relay-M  North Pole        9:31.2      1          2
 3   West Valley Relay-  West Valley     10:00.10      1          3
 4   North Pole Relay-M  North Pole       10:07.5      1          4
 5   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          5
 6   Lathrop Relay-M#2   Lathrop              n/a      1          6


Girls' 100m high hurdles
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Maura Killion       Monroe               n/a      1          1
 2   Heather Sowards     West Valley        20.11      1          2
 3   Maja Pedersen       West Valley        18.28      1          3
 4   Karessa Fraser      West Valley        16.31      1          4
 5   Angel Binder        Lathrop            16.84      1          5
 6   Jenny March         West Valley        19.09      1          6
 7   Kara Turnbow        West Valley        25.92      1          7


Boys' 110m high hurdles
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Raif Kennedy        West Valley        18.01      1          3
 2   Toa Dunn            West Valley         16.9      1          4
 3   Andi Nguyen         Lathrop            17.40      1          5
 4   Dominick Tuck       Lathrop              n/a      1          6


Girls' 100m dash
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Nicole Edmison      Anderson           14.60      1          1
 2   Kelsie Lehnerz      Eielson            13.90      1          2
 3   Angel Binder        Lathrop            13.20      1          3
 4   Jody Binder         Lathrop            12.70      1          4
 5   Karessa Fraser      West Valley        13.00      1          5
 6   Jaime Powers        West Valley        13.50      1          6
 7   Jill Reed           Eielson            14.50      1          7

Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Jessica Cory        North Pole    n/a (14.5)      2          2
 2   Brittany Gilmore    West Valley        15.20      2          3
 3   Darcy Martin        West Valley        14.90      2          4
 4   Kristina Hurlburt   Eielson            15.10      2          5
 5   Jennifer Bealer     Delta               15.5      2          6
 6   Nycolett Ripley     North Pole    n/a (15.5)      2          7

Heat Number 3
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Sharron Williams    Lathrop              n/a      3          2
 2   Joslin Jones        Lathrop              n/a      3          3
 3   Rachel Dunkelbarge  Delta                n/a      3          4
 4   Rhaegyn Adams       Delta               15.8      3          5
 5   Dara Stevens        Lathrop              n/a      3          6
 6   Becky Burke         North Pole    n/a (15.0)      3          7

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Katie Babcock       Lathrop            15.00      Reserve
 2   Aquanita Burros     Lathrop              n/a      Reserve


Boys' 100m dash
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Jared Crusberg      Delta              11.96      1          2
 2   Brian LaSane        Lathrop            11.66      1          3
 3   Cedar Gray          West Valley        11.42      1          4
 4   Marvin Jackson      Lathrop            11.46      1          5
 5   Dominic Wilson      Lathrop            11.68      1          6
 6   Luke Hodges         North Pole           n/a      1          7

Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   J. J. Lowe          Eielson            13.09      2          2
 2   John Evans          West Valley        12.65      2          3
 3   Scott Dillard       North Pole         12.39      2          4
 4   Wes Avara           Lathrop            12.48      2          5
 5   Tyler Rue           North Pole         12.99      2          6
 6   Ray Gervais         Eielson            13.35      2          7

Heat Number 3
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Jeff Jewett         Lathrop              n/a      3          2
 2   Jim Newton          West Valley          n/a      3          3
 3   Chris Simon         West Valley        13.41      3          4
 4   Nathan Dawkins      North Pole         14.11      3          5
 5   Andrew Sowards      West Valley          n/a      3          6
 6   Steve Robertson     North Pole    n/a (14.0)      3          7

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Alex Diseth         Lathrop              n/a      Reserve
 2   Dustin Avara        Lathrop              n/a      Reserve
 3   Josh Konefal        Lathrop              n/a      Reserve


Girls' 4 x 200 meter relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Delta Relay-F#1     Delta                n/a      1          1
 2   North Pole Relay-F  North Pole       2:03.37      1          2
 3   Lathrop Relay-F#1   Lathrop          1:49.35      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley      1:59.43      1          4
 5   Monroe Relay-F#1    Monroe           2:12.61      1          5
 6   Lathrop Relay-F#2   Lathrop          2:15.41      1          6
 7   West Valley Relay-  West Valley      2:13.48      1          7
 8   Tok Relay-F#1       Tok                  n/a      1          8


Boys' 4 x 200 meter relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lathrop Relay-M#2   Lathrop          1:40.85      1          1
 2   West Valley Relay-  West Valley      1:47.32      1          2
 3   Lathrop Relay-M#1   Lathrop          1:34.37      1          3
 4   North Pole Relay-M  North Pole       1:39.34      1          4
 5   Eielson Relay-M#1   Eielson              n/a      1          5
 6   North Pole Relay-M  North Pole       1:44.48      1          6
 7   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          7


Girls' 1600m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Holly Person        West Valley      6:06.80      1          1
 2   Nancy Slagle        North Pole        6:08.4      1          2
 3   Stephanie Everson   North Pole        6:08.7      1          3
 4   Sarah Norton        Lathrop          6:37.60      1          4
 5   Elania Lilagan      North Pole       6:39.73      1          5
 6   Sarah Steinnard     North Pole    n/a (6:25)      1          6
 7   Kristen Labrosse    Lathrop          7:04.39      1          7
 8   Sally Schlichting   Delta                n/a      1          8
 9   Mishelle Norris     Lathrop              n/a      1          9
10   Kristin Levengood   Lathrop              n/a      1          10
11   Noelle Lyle         Lathrop              n/a      1          11
12   Michelle Thompson   Monroe               n/a      1          12
13   Stephanie Merkley   West Valley          n/a      1          13
14   Katie Moorman       Monroe               n/a      1          14
15   Ashley Gavin        Monroe               n/a      1          15
16   Conchita Foreman    Monroe               n/a      1          16
17   Sarah Bristow       West Valley          n/a      1          17
18   Kendall Bormann     West Valley          n/a      1          18
19   Megan Kline         West Valley          n/a      1          19
20   Rachel Karella      Monroe               n/a      1          20
21   Tonya Vanderpool    Tok                  n/a      1          21
22   Alina Evans         Monroe               n/a      1          22

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Emily Schikora      West Valley          n/a      Reserve
 2   Brandy Reeves       West Valley      6:41.10      Reserve
 3   Nicole LaBrosse     Lathrop              n/a      Reserve


Boys' 1600m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Brian Hanley        West Valley      4:50.45      1          1
 2   David Lewis         Anderson         4:54.09      1          2
 3   Logan Wrigley       Delta            4:56.99      1          3
 4   Taiga Bell          West Valley      5:01.80      1          4
 5   Kade Kimball        Delta            5:22.58      1          5
 6   Pat Juday           West Valley      5:22.68      1          6
 7   Scott Blevins       Monroe           5:24.92      1          7
 8   Kirk Blais          North Pole    n/a (5:20)      1          8
 9   Victor Barranco     North Pole    n/a (5:30)      1          9
10   Ryan Dick           North Pole       5:39.89      1          10
11   Chris Becher        Lathrop          5:55.42      1          11
12   Eli Krauklis        Monroe           6:07.36      1          12
13   Patrick Egelus      Palmer               n/a      1          13
14   Henry Cole          West Valley          n/a      1          14
15   Owen Fuller         Lathrop              n/a      1          15
16   Zach Harmon         Tok                  n/a      1          16
17   Sean Purucker       Delta                n/a      1          17
18   Stan Fuller         Lathrop              n/a      1          18
19   Chad Ritchie        West Valley          n/a      1          19
20   Isaiah Martinez     Delta                n/a      1          20

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Ben Mercer          West Valley          n/a      Reserve
 2    Ben Herreid        West Valley          n/a      Reserve
 3   Zach Via            West Valley          n/a      Reserve


Girls' 4 x 100m relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Eielson Relay-F#1   Eielson            58.45      1          2
 2   Lathrop Relay-F#1   Lathrop            50.68      1          3
 3   Lathrop Relay-F#2   Lathrop            61.52      1          4
 4   West Valley Relay-  West Valley        56.23      1          4
 5   North Pole Relay-F  North Pole         60.19      1          5
 6   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          6


Boys' 4 x 100m relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lathrop Relay-M#2   Lathrop            48.28      1          1
 2   North Pole Relay-M  North Pole         49.39      1          2
 3   West Valley Relay-  West Valley        44.11      1          3
 4   Lathrop Relay-M#1   Lathrop            45.05      1          4
 5   Eielson Relay-M#1   Eielson            50.75      1          5
 6   West Valley Relay-  West Valley        51.55      1          6
 7   North Pole Relay-M  North Pole         53.55      1          7


Girls' 400m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Mandy VanHorn       North Pole    n/a (65.0)      1          1
 2   Rachel Neagle       Delta              71.63      1          2
 3   Barbara Gelvin      West Valley        65.62      1          3
 4   Tammi Persson       Lathrop            69.85      1          4
 5   Heather Walsh       North Pole    n/a (65.0)      1          5
 6   Sheena Reimherr     North Pole    n/a (68.0)      1          6
 7   Shelly Persson      Tok             n/a (66)      1          7
 8   Noelle Lyle         Lathrop            74.35      1          8

Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Karlan Backman      West Valley          n/a      2          1
 2   Rosie Bee           Lathrop              n/a      2          2
 3   Jaimie Irons        Tok                  n/a      2          3
 4   Hana Hurley         North Pole         83.56      2          4
 5   Katie Brady         Monroe               n/a      2          5
 6   Theresa Villano     Lathrop              n/a      2          6
 7   Kelsey Leonard      West Valley          n/a      2          7
 8   Tonya Vanderpool    Tok                  n/a      2          8

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Roseann Simko       Lathrop              n/a      Reserve
 2   Annie Hooper        Lathrop              n/a      Reserve
 3   Kendall Witt        Lathrop            75.98      Reserve


Boys' 400m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   David Doty          North Pole           n/a      1          1
 2   Jim Newton          West Valley        54.41      1          2
 3   Andy Weaver         Monroe             52.84      1          3
 4   Brandon Baker       West Valley        53.87      1          4
 5   Ty Hughes           Delta              55.18      1          5
 6   Jay Johnson         Monroe          n/a (54)      1          6

Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Carl Noble          North Pole    n/a (59.0)      2          1
 2   Aaron Wall          North Pole    n/a (58.0)      2          2
 3   Brandon Lee         Lathrop            57.51      2          3
 4   Jesse Martin        West Valley        57.78      2          4
 5   Shannon Denning     North Pole    n/a (58.0)      2          5
 6   Micah Bartlett      Monroe          n/a (60)      2          6
 7   Andrew Henton       Tok                  n/a      2          7

Heat Number 3
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Chris Simon         West Valley          n/a      3          1
 2   Chris Hoppough      Lathrop              n/a      3          2
 3   Jonathan Schloicke  Lathrop            62.85      3          3
 4   Greg Allison        Lathrop              n/a      3          4
 5   Thad Curtis         Eielson              n/a      3          5
 6   Wes Price           Eielson              n/a      3          6
 7   Simon Dietrich      West Valley          n/a      3          7

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Dustin Avara        Lathrop              n/a      Reserve


Girls' 300m intermediate hurdles
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Jaime Powers        West Valley        52.00      1          3
 2   Roseann Simko       Lathrop            58.40      1          4
 3   Jody Binder         Lathrop            49.13      1          5
 4   Jenny March         West Valley        59.77      1          6
 5   Colleen O'Bryant    Monroe             60.41      1          7
 6   Jennifer Morgan     Monroe             72.72      1          8

Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Kelsey Leonard      West Valley          n/a      2          3
 2   Maja Pedersen       West Valley          n/a      2          4
 3   Kristin Levengood   Lathrop            75.12      2          5
 4   Lara Boko           Lathrop              n/a      2          6
 5   Karessa Fraser      West Valley          n/a      2          7
 6   Maura Killion       Monroe               n/a      2          8


Boys' 300m intermediate hurdles
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Raif Kennedy        West Valley        45.96      1          3
 2   Cory Wilbur         Monroe             48.33      1          4
 3   Andrew Sowards      West Valley        43.16      1          5
 4   Jay Johnson         Monroe          n/a (46)      1          6
 5   Jonathan Schloicke  Lathrop            50.63      1          7
 6   Kevin Hinman        North Pole           n/a      1          8

Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Jake Miller         Lathrop              n/a      2          3
 2   Greg Allison        Lathrop              n/a      2          4
 3   Cameron Watts       Lathrop              n/a      2          5
 4   Joey Pacheco        Lathrop              n/a      2          6
 5   Case Martin         West Valley          n/a      2          7
 6   Andrew Henton       Tok                  n/a      2          8

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Ulf Weddige         Lathrop              n/a      Reserve


Girls' 800m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lisa Gillette       West Valley      2:40.63      1          11
 2   Brandy Reeves       West Valley      2:57.55      1          12
 3   Kori Smith          North Pole       2:55.51      1          21
 4   Regina Cambilargiu  North Pole    n/a (2:28)      1          22
 5   Ashley Gavin        Monroe           2:59.65      1          31
 6   Conchita Foreman    Monroe           3:21.97      1          32
 7   Valerie Berg        Monroe        n/a (2:45)      1          33
 8   Megan Husby         Lathrop          3:01.65      1          41
 9   Ali Short           Lathrop              n/a      1          42
10   Heather Kornack     North Pole       3:03.45      1          51
11   Sarah Koshak        North Pole    n/a (2:45)      1          52
12   Tamara Prichett     Eielson          3:06.96      1          61
13   Heidi Harris        West Valley          n/a      1          62
14   Tara Fortune        Delta                n/a      1          71
15   Rhaegyn Adams       Delta                n/a      1          72
16   Mishelle Norris     Lathrop              n/a      1          81
17   Tammi Persson       Lathrop              n/a      1          82
18   Whitney Wappett     Lathrop              n/a      1          83

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Leanna Garbowski    Lathrop              n/a      Reserve


Boys' 800m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Jacob Paananen      North Pole        2:23.9      1          11
 2   Jesper Caning       North Pole       2:25.46      1          12
 3   Les Harvey          West Valley      2:26.10      1          21
 4   Chris Karella       West Valley          n/a      1          22
 5   Cole Warnick        North Pole        2:26.4      1          31
 6   Tyler Cunningham    North Pole    n/a (2:25)      1          32
 7   Beau Kittredge      Lathrop              n/a      1          41
 8   Zach Ritter         Lathrop              n/a      1          42
 9   Henry Cole          West Valley          n/a      1          51
10   Jonathan Yarsley    West Valley          n/a      1          52
11   Scott Blevins       Monroe               n/a      1          61
12   David Lewis         Anderson         2:09.70      1          62
13   Alex Gorski         Eielson              n/a      1          71
14   Zach Harmon         Tok                  n/a      1          72
15   Neil Karella        West Valley          n/a      1          81
16   Aeric Solow         North Pole        2:28.6      1          82
17   Patrick Egelus      Palmer               n/a      1          83


Girls' 200m dash
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Heather Walsh       North Pole    n/a (29.0)      1          1
 2   Kelsie Lehnerz      Eielson            29.22      1          2
 3   Cayanne McFarlane   Lathrop            27.30      1          3
 4   Jaime Powers        West Valley        28.70      1          4
 5   Karessa Fraser      West Valley          n/a      1          5
 6   Mandy VanHorn       North Pole    n/a (29.0)      1          6
 7   Sheena Reimherr     North Pole    n/a (29.5)      1          7

Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Sharron Williams    Lathrop              n/a      2          1
 2   Kelsie Engen        North Pole    n/a (31.0)      2          2
 3   Nicole Edmison      Anderson           31.33      2          3
 4   Katie Babcock       Lathrop            31.96      2          4
 5   Brittany Gilmore    West Valley        32.39      2          5
 6   Shelly Persson      Tok                  n/a      2          6
 7   Courtney Yarsley    West Valley          n/a      2          7
 8   Dara Stevens        Lathrop              n/a      2          8

Heat Number 3
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Joslin Jones        Lathrop              n/a      3          1
 2   Rochell Graybeal    Tok                  n/a      3          2
 3   Nycolett Ripley     North Pole         33.87      3          3
 4   Maura Killion       Monroe               n/a      3          4
 5   Jaimie Irons        Tok                  n/a      3          5
 6   Tonya Vanderpool    Tok                  n/a      3          6

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Kristin Levengood   Lathrop              n/a      Reserve
 2   Aquanita Burros     Lathrop              n/a      Reserve


Boys' 200m dash
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Luke Hodges         North Pole    n/a (24.6)      1          1
 2   Daniel Allen        North Pole         25.40      1          2
 3   Jared Crusberg      Delta                n/a      1          3
 4   Marvin Jackson      Lathrop            24.20      1          4
 5   John Evans          West Valley        25.90      1          5
 6   David Doty          North Pole    n/a (25.0)      1          6
 7   Aaron Wall          North Pole    n/a (25.5)      1          7

Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Dan Barnes          Eielson            27.80      2          1
 2   Chris Simon         West Valley        26.70      2          2
 3   Ty Hughes           Delta               26.2      2          3
 4   Alex Diseth         Lathrop            26.30      2          4
 5   Ray Gervais         Eielson             27.2      2          5
 6   Josh Bowles         North Pole    n/a (25.5)      2          6
 7   Andrew Henton       Tok                  n/a      2          7

Heat Number 3
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Dustin Avara        Lathrop              n/a      3          1
 2   Micah Bartlett      Monroe               n/a      3          2
 3   Dominic Wilson      Lathrop              n/a      3          3
 4   Egbert VonFrankenb  Eielson              n/a      3          4
 5   Brian LaSane        Lathrop              n/a      3          5
 6   Simon Dietrich      West Valley          n/a      3          6
 7   Josh Rallo          Tok                  n/a      3          7

Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Joey Pacheco        Lathrop              n/a      Reserve


Girls' 4 x 400m relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lathrop Relay-F#2   Lathrop              n/a      1          1
 2   Monroe Relay-F#1    Monroe           4:52.40      1          2
 3   North Pole Relay-F  North Pole       4:25.00      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley      4:47.20      1          4
 5   Lathrop Relay-F#1   Lathrop          5:08.10      1          5
 6   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          6


Boys' 4 x 400m relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lathrop Relay-M#2   Lathrop              n/a      1          1
 2   Lathrop Relay-M#1   Lathrop          4:16.80      1          2
 3   North Pole Relay-M  North Pole       3:46.30      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley      3:46.40      1          4
 5   Monroe Relay-M#1    Monroe               n/a      1          5
 6   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          6

Report Name:  rpt-Entries-Saturday-Web        ---        Record Source:  qry-98-SaturdayEntries

Return to Region 6 Track Entries and Results Directory