Meet of April 15, 2000 -- Heat Sheets

This page was last updated:  Friday, April 21, 2000 08:35:42 PM


Region VI All-Schools Meet #2, Day 2
                                                                                                               Saturday, April 22, 2000
Hosted By North Pole
----------------------------------------------------------------------------------------
Girls' 4 x 800 meter relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   North Pole Relay-F  North Pole       12:03.7      1          1
 2   North Pole Relay-F  North Pole           n/a      1          2
 3   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley     10:58.43      1          4
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 4 x 800 meter relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   West Valley Relay-  West Valley     10:14.20                 5
 2   West Valley Relay-  West Valley      8:40.80                 6
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Eielson Relay-M#1   Eielson          9:20.40      1          1
 2   Delta Relay-M#1     Delta            9:22.50      1          2
 3   North Pole Relay-M  North Pole       9:24.20      1          3
 4   Lathrop Relay-M#1   Lathrop              n/a      1          4
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 100m high hurdles
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Kaylen Woitel       Lathrop              n/a      1          1
 2   Jenny March         West Valley          n/a      1          2
 3   Roseann Simko       Lathrop              n/a      1          3
 4   Maja Pedersen       West Valley          n/a      1          4
 5   Jennifer Beldin     Lathrop              n/a      1          5
 6   Erica Starr         West Valley          n/a      1          6
 7   Ariel Becker        Lathrop              n/a      1          7
 8   Katie Babcock       Lathrop              n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Tiffany Allen       Lathrop              n/a      Reserve
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 110m high hurdles
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Richard Tuck        Lathrop              n/a      1          1
 2   Tim Lacatena        West Valley          n/a      1          2
 3   Cory Wilbur         Monroe               n/a      1          3
 4   James Barber        Eielson              n/a      1          4
 5   Raif Kennedy        West Valley          n/a      1          5
 6   Tim Vinegar         Lathrop              n/a      1          6
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Case Martin         West Valley          n/a      2          3
 2   Doug Owen           Lathrop              n/a      2          4
 3   Matt Linden         Lathrop              n/a      2          6
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 100m dash
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Nycolett Ripley     North Pole           n/a      1          1
 2   Sheena Davis        Monroe             14.70      1          2
 3   Kristina Hurlburt   Eielson            14.05      1          3
 4   Brandi Fouts        West Valley         13.8      1          4
 5   Raya Thomas         Lathrop            13.92      1          5
 6   Angel Binder        Lathrop            12.90      1          5
 7   Becky Burke         North Pole          14.3      1          6
 8   Jessica Cory        North Pole         14.95      1          7
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Kim Vinegar         Lathrop              n/a      2          1
 2   Alisa Ham           Eielson              n/a      2          2
 3   Katherine Rose      North Pole           n/a      2          3
 4   Breann Stoutenberg  North Pole         15.72      2          4
 5   Jennifer Bealer     Delta              15.75      2          5
 6   Jenny DeLoach       Eielson              n/a      2          6
 7   Lolitta Taylor      Lathrop              n/a      2          7
 8   Alicia Bradshaw     Lathrop              n/a      2          8
 9   Lily Fitch          West Valley          n/a      2          9
----------------------------------------------------------------------------------------
Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Jennifer Robbins    Lathrop              n/a      Reserve
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 100m dash
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Steve Robertson     North Pole         12.16      1          2
 2   Ben Duhamel         Eielson            12.06      1          3
 3   Marvin Jackson      Lathrop            11.10      1          4
 4   Ivan Snowden        Lathrop            11.90      1          5
 5   Nathan Dawkins      North Pole         12.14      1          6
 6   Nick Olson          North Pole         12.21      1          7
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Kyle Allison        West Valley        12.75      2          2
 2   Travis Rue          North Pole         12.44      2          3
 3   Ryan Mau            North Pole         12.28      2          4
 4   Chris Siron         West Valley        12.40      2          5
 5   Ray Gervais         Eielson            12.50      2          6
 6   Simon McDonnell     West Valley          n/a      2          7
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 3
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Emanual Cole        Lathrop              n/a      3          2
 2   Andy Weaver         Monroe               n/a      3          3
 3   Jeff Debbart        West Valley          n/a      3          4
 4   Rob Gonzalez        Monroe               n/a      3          5
 5   Tim Borland         Eielson              n/a      3          6
 6   Josh Guerrero       Lathrop              n/a      3          7
----------------------------------------------------------------------------------------
Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Ed Malen            North Pole           n/a      Reserve
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 4 x 200 meter relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   North Pole Relay-F  North Pole        2:08.7      1          1
 2   Monroe Relay-F#1    Monroe           2:06.00      1          2
 3   Lathrop Relay-F#1   Lathrop          1:58.60      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley      1:59.80      1          4
 5   Lathrop Relay-F#2   Lathrop          2:08.00      1          5
 6   Eielson Relay-F#1   Eielson          2:11.70      1          6
 7   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          7
 8   North Pole Relay-F  North Pole           n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 4 x 200 meter relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          1
 2   Eielson Relay-M#1   Eielson          1:46.80      1          2
 3   North Pole Relay-M  North Pole       1:39.40      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley      1:45:00      1          4
 5   Lathrop Relay-M#1   Lathrop              n/a      1          5
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 1600m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lauren Payne        Monroe           6:17.60      1          1
 2   Sandra Burno        North Pole       6:25.40      1          2
 3   Ashley Gavin        Monroe           6:37.10      1          3
 4   Jessica Holden      Lathrop          6:55.40      1          4
 5   Brandy Reeves       West Valley       6:58.1      1          5
 6   Risa Nebielski      Lathrop          7:15.40      1          6
 7   Marilee Nordin      Lathrop          7:59.00      1          7
 8   Davya Baker         West Valley          n/a      1          8
 9   Megan Kline         West Valley          n/a      1          9
10   Holly Kempson       North Pole           n/a      1          10
11   Kristen Hansen      North Pole           n/a      1          11
12   Rachel Bennett      Monroe               n/a      1          12
13   Kendel Bormann      West Valley          n/a      1          13
14   Gail Norton         West Valley          n/a      1          14
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 1600m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Brian Hanley        West Valley       4:52.3      1          1
 2   Victor Barranco     North Pole        5:06.5      1          2
 3   Alex Gaston         Monroe           5:08.60      1          3
 4   Tyler Cunningham    North Pole        5:08.9      1          4
 5   Steven Murray       Delta            5:10.30      1          5
 6   Beau Blew           Lathrop          5:12.50      1          6
 7   Todd Krieg          North Pole        5:14.0      1          7
 8   Pat Juday           West Valley      5:14.70      1          8
 9   Nick Lee            Monroe           5:20.30      1          9
10   Marius Hjelle       West Valley          n/a      1          10
11   Dan Winsor          North Pole           n/a      1          11
12   Isaiah Martinez     Delta                n/a      1          13
13   Owen Fuller         Lathrop              n/a      1          14
14   Logan Wrigley       Delta                n/a      1          15
15   Brett Sanborn       North Pole           n/a      1          16
16   Luke Smith          West Valley          n/a      1          17
17   Leon Huntingson     Monroe               n/a      1          18
18   Theodore Plumlee    Monroe               n/a      1          19
19   Jon Millard         Eielson              n/a      1          20
20   Kyle Orme           Eielson              n/a      1          21
21   Pedro Naviera       Lathrop              n/a      1          22
22   Conor Cole          Lathrop              n/a      1          23
23   A.J. Hoffman        Lathrop          6:07.20      1          24
24   Eli Krauklis        Monroe           6:32.60      1          25
----------------------------------------------------------------------------------------
Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Wyatt Cerny         Monroe               n/a      Reserve
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 4 x 100m relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lathrop Relay-F#2   Lathrop            59.50      1          1
 2   West Valley Relay-  West Valley        57.30      1          2
 3   Lathrop Relay-F#1   Lathrop            55.20      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley        57.02      1          4
 5   North Pole Relay-F  North Pole          57.9      1          5
 6   Monroe Relay-F#1    Monroe             61.20      1          6
 7   Eielson Relay-F#1   Eielson              n/a      1          7
 8   North Pole Relay-F  North Pole           n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 4 x 100m relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Eielson Relay-M#1   Eielson            50.00      1          1
 2   Lathrop Relay-M#2   Lathrop            48.10      1          2
 3   Lathrop Relay-M#1   Lathrop            46.00      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley        46.70      1          4
 5   North Pole Relay-M  North Pole         48.50      1          5
 6   North Pole Relay-M  North Pole           n/a      1          6
 7   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          7
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 400m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Amber Shay          Eielson              n/a      1          1
 2   Holly Person        West Valley          n/a      1          2
 3   Kelsey Leonard      West Valley         69.1      1          3
 4   Ashley Gavin        Monroe             72.50      1          4
 5   Deanna Foreman      Monroe               n/a      1          5
 6   Cassie Ruppard      Lathrop              n/a      1          6
 7   Regina Cambilargiu  North Pole           n/a      1          7
 8   Jennifer Claxton    Lathrop              n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Heather Person      West Valley          n/a      2          1
 2   Roxane Turner       Lathrop              n/a      2          2
 3   Meghan Brown        Eielson            85.30      2          3
 4   Jennifer Smith      Eielson            90.80      2          4
 5   Maura Bartley       North Pole           n/a      2          5
 6   Sarah Graetz        Lathrop              n/a      2          6
----------------------------------------------------------------------------------------
Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Kim Vinegar         Lathrop              n/a      Reserve
 2   Amber Wood          Lathrop              n/a      Reserve
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 400m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Stacey Wahlgren     Lathrop              n/a      2          1
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 400m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Paul Hemming        Lathrop            57.90      1          1
 2   Jared Davis         North Pole         56.70      1          2
 3   Jim Newton          West Valley        52.40      1          3
 4   Andy Weaver         Monroe             53.50      1          4
 5   Ty Hughes           Delta              56.80      1          5
 6   Ben Duhamel         Eielson            58.00      1          6
 7   Thad Curtis         Eielson              n/a      1          7
 8   Daniel Allen        North Pole           n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Kyle Allison        West Valley        61.70      2          2
 2   Don Carson          Eielson            60.30      2          3
 3   Doug Owen           Lathrop            60.90      2          4
 4   Jeff Debbart        West Valley          n/a      2          5
 5   Collun Ellis        North Pole           n/a      2          6
 6   Wes Price           Eielson              n/a      2          7
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 3
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Brandon Baker       West Valley          n/a      3          1
 2   Kevin Hinman        North Pole           n/a      3          2
 3   Leon Huntingson     Monroe               n/a      3          3
 4   Chris Collins       Delta                n/a      3          4
 5   Tim Vinegar         Lathrop              n/a      3          5
 6   Jereau Irvine       Lathrop              n/a      3          6
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 300m intermediate hurdles
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Maja Pedersen       West Valley          n/a      1          3
 2   Jessica Houser      North Pole           n/a      1          4
 3   Beth Dunkle         Lathrop              n/a      1          5
 4   Jenny March         West Valley          n/a      1          6
 5   Colleen O'Bryant    Monroe               n/a      1          7
 6   Chelsea Moore       Lathrop              n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Erica Starr         West Valley          n/a      2          3
 2   Michelle Russo      Lathrop              n/a      2          4
 3   Jennifer Beldin     Lathrop              n/a      2          5
 4   Katie Babcock       Lathrop              n/a      2          6
----------------------------------------------------------------------------------------
Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Ariel Becker        Lathrop              n/a      Reserve
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 300m intermediate hurdles
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Maurice Wiggins     Lathrop              n/a      1          2
 2   Eric Knutson        West Valley          n/a      1          3
 3   Cory Wilbur         Monroe               n/a      1          4
 4   Mike Coulter        Delta                n/a      1          5
 5   James Barber        Eielson              n/a      1          6
 6   Paul Hemming        Lathrop              n/a      1          7
 7   Case Martin         West Valley          n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Isaac Payne         Delta                n/a      2          3
 2   Richard Tuck        Lathrop              n/a      2          4
 3   Simon Wells         Monroe               n/a      2          5
 4   Tim Vinegar         Lathrop              n/a      2          6
 5   Raif Kennedy        West Valley          n/a      2          7
 6   Matt Linden         Lathrop              n/a      2          8
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 800m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lisa Gillette       West Valley       2:36.7      1          1
 2   Brandy Reeves       West Valley          n/a      1          1
 3   Lauren Payne        Monroe           2:44.10      1          2
 4   Ashley Gavin        Monroe               n/a      1          2
 5   Sandra Burno        North Pole        2:52.3      1          3
 6   Jody Vandermeer     North Pole        2:54.8      1          3
 7   Katie Hyde          Eielson          2:58.10      1          4
 8   Heather Kornack     North Pole           n/a      1          5
 9   Melissa Miller      North Pole        3:13.7      1          5
10   Kori Smith          North Pole           n/a      1          6
11   Emily Burger        West Valley          n/a      1          6
12   Risa Nebielski      Lathrop              n/a      1          7
13   Sarah Graetz        Lathrop              n/a      1          7
14   Tammi Persson       Lathrop              n/a      1          8
15   Kathryn Sumter      Lathrop              n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 800m run
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Luke Smith          West Valley      2:19.20      1          1
 2   Pat Juday           West Valley      2:26.20      1          1
 3   Beau Kittredge      Lathrop              n/a      1          2
 4   Beau Blew           Lathrop          2:21.80      1          2
 5   Nick Lee            Monroe               n/a      1          3
 6   Alex Gaston         Monroe           2:25.30      1          3
 7   Max Paananen        North Pole       2:26.90      1          4
 8   Shawn Ridenour      North Pole           n/a      1          4
 9   Colton St. Peter    Delta            2:33.60      1          5
10   Ben Mercer          West Valley          n/a      1          6
11   Kirk Blais          North Pole           n/a      1          7
12   Jeremiah Kinchen    Eielson              n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Luke Butcher        Monroe           2:35.70      2          1
 2   Eli Krauklis        Monroe               n/a      2          1
 3   Jeremy Young        North Pole       2:36.30      2          2
 4   James Collins       North Pole           n/a      2          2
 5   Jon Millard         Eielson          2:39.10      2          3
 6   Kyle Orme           Eielson          2:38.70      2          3
 7   Brian Henry         West Valley       2:39.5      2          4
 8   Ben Nelson          Lathrop              n/a      2          5
 9   Brandon Williams    Lathrop          2:41.90      2          5
10   Theodore Plumlee    Monroe               n/a      2          6
11   Logan Wrigley       Delta                n/a      2          7
12   Philip Emerich      West Valley          n/a      2          8
13   A.J. Hoffman        Lathrop              n/a      2          8
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 200m dash
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Mindy VanHorn       North Pole           n/a      1          1
 2   Lauren Payne        West Valley        31.14      1          2
 3   Renee Connor        North Pole         29.70      1          3
 4   Colleen O'Bryant    Monroe             30.52      1          4
 5   Becky Burke         North Pole         31.53      1          5
 6   Tracy Gracik        Eielson              n/a      1          6
 7   Angel Binder        Lathrop              n/a      1          7
 8   Jennifer Claxton    Lathrop              n/a      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Alisa Ham           Eielson              n/a      2          1
 2   Heather Walsh       North Pole           n/a      2          2
 3   Sheena Davis        Monroe             32.00      2          3
 4   Alicia Bradshaw     Lathrop            33.40      2          4
 5   Megan Boyer         North Pole           n/a      2          5
 6   Jenny DeLoach       Eielson              n/a      2          6
 7   Liz Johnson         Lathrop              n/a      2          7
 8   Kathryn Sumter      Lathrop              n/a      2          8
 9   Rashinda Reed       West Valley          n/a      2          9
----------------------------------------------------------------------------------------
Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Jennifer Robbins    Lathrop              n/a      Reserve
 2   Kim Vinegar         Lathrop              n/a      Reserve
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 200m dash
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Chris Siron         West Valley        26.02      1          1
 2   Rob Gonzalez        Monroe             25.89      1          2
 3   Brian LaSane        Lathrop            24.90      1          3
 4   Nathan Dawkins      North Pole         25.50      1          4
 5   Ty Hughes           Delta              25.94      1          5
 6   Ray Gervais         Eielson            26.60      1          6
 7   Jeff Debbart        West Valley          n/a      1          7
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 2
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Nick Olson          North Pole           n/a      2          1
 2   Travis Rue          North Pole         26.80      2          2
 3   Dan Barnes          Eielson            26.70      2          3
 4   Matt Schwarz        North Pole         26.75      2          4
 5   Chris Collins       Delta              27.60      2          5
 6   Luke Hodges         North Pole           n/a      2          6
 7   Kyle Allison        West Valley          n/a      2          7
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 3
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Josh Herr           Eielson              n/a      3          1
 2   Wes Avara           Lathrop              n/a      3          2
 3   Josh Guerrero       Lathrop              n/a      3          3
 4   Emanual Cole        Lathrop              n/a      3          4
 5   Marvin Jackson      Lathrop              n/a      3          5
 6   Andy Weaver         Monroe               n/a      3          6
----------------------------------------------------------------------------------------
Reserves
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Richard Tuck        Lathrop              n/a      Reserve
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Girls' 4 x 400m relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Lathrop Relay-F#1   Lathrop              n/a      1          1
 2   Monroe Relay-F#1    Monroe            5:05.3      1          2
 3   North Pole Relay-F  North Pole        4:30.7      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley      4:51.70      1          4
 5   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          5
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Boys' 4 x 400m relay
     Athlete             School         Seed Time    Heat    Lane Assignment
----------------------------------------------------------------------------------------
Heat Number 1
----------------------------------------------------------------------------------------
 1   Monroe Relay-M#1    Monroe               n/a      1          1
 2   Eielson Relay-M#1   Eielson              n/a      1          2
 3   North Pole Relay-M  North Pole       3:45.40      1          3
 4   West Valley Relay-  West Valley       4:02.8      1          4
 5   Delta Relay-M#1     Delta                n/a      1          5
 6   West Valley Relay-  West Valley          n/a      1          6
 7   Lathrop Relay-M#1   Lathrop              n/a      1          7
 8   North Pole Relay-M  North Pole           n/q      1          8
----------------------------------------------------------------------------------------
=================================================================================
Report Name:  rpt-Entries-Saturday-Web
Record Source:  qry-98-SaturdayEntries

Return to Region 6 Track 2000 Main Page