All-Comers Rankings 2001
From Region 6 Competitions

This page last updated on Saturday, May 11, 2002 08:52 PM


Girls Rankings

Girls' Events
Event/Athlete                  School              Mark     
--------------------------------------------------------
Girls' Discus                    
--------------------------------------------------------
  1 Alana Clooten              Lathrop            112'09
  2 Alana Clooten              Lathrop            110'04
  3 Kelly Gitter               Lathrop             94'09
  4 Erica Starr                West Valley         92'11
  5 Erica Starr                West Valley         90'08
  6 Lindsey Cassidy            Kodiak              89'04
  7 Rachael Roddick            North Pole          84'11
  8 Kelly Gitter               Lathrop             84'10
  9 Rachael Roddick            North Pole          83'09
 10 Abigail Lindquist          Nenana              80'11
 11 Michele Tuttle             West Anchorag       80'04
 12 Crystal Deloach            Nenana              78'06
 13 Ashley Waggoner            West Valley         77'10
 14 Heather Cunningham         North Pole          73'10
 15 Vianna Tobin               North Pole          72'08
 16 Abigail Lindquist          Nenana              70'03
 17 Kim Harris                 Lathrop             70'00
 18 Ashley Waggoner            West Valley         69'07
 19 Heather Cunningham         North Pole          68'00
 20 Kim Harris                 Lathrop             67'00
 21 Lisa Owens                 North Pole          56'03
--------------------------------------------------------
Girls' Shotput                   
--------------------------------------------------------
  1 Kelly Gitter               Lathrop          32'03.50
  2 Kelly Gitter               Lathrop          31'08.75
  3 Alana Clooten              Lathrop          30'10.50
  4 Crystal Deloach            Nenana           30'10.50
  5 Alana Clooten              Lathrop          29'02.50
  6 Erica Starr                West Valley      28'11.75
  7 Vanessa McCormick          Eielson          28'11.25
  8 Erica Starr                West Valley      26'02.25
  9 Vanessa McCormick          Eielson          25'11.75
 10 Ashley Waggoner            West Valley      25'11.75
 11 Holly Oehrig               North Pole       25'08.25
 12 Ashley Waggoner            West Valley      25'03.75
 13 Molly Odell                Kodiak           24'03.25
 14 Vianna Tobin               North Pole       24'02.25
 15 Michele Tuttle             West Anchorag    24'00.00
 16 Abigail Lindquist          Nenana           23'10.00
 17 Lisa Owens                 North Pole       23'09.75
 18 Heather Cunningham         North Pole       23'05.25
 19 Casey Ginley               Monroe           22'07.50
 20 Abigail Lindquist          Nenana           22'05.00
 21 Heather Cunningham         North Pole       21'10.50
 22 Cassandra DiGregorio       Eielson          21'09.75
 23 Anne Bartek                West Valley      20'10.00
 24 Lindsey Cassidy            Kodiak           20'09.75
--------------------------------------------------------
Girls' Long Jump                 
--------------------------------------------------------
  1 Janay DeLoach              Eielson          18'11.75
  2 Janay DeLoach              Eielson          18'11.75
  3 Jamie Powers               West Valley      16'05.50
  4 Nicole Thompson            West Valley      15'09.25
  5 Jamie Powers               West Valley      15'05.50
  6 Nicole Thompson            West Valley      15'02.50
  7 Jasmine Oliver             Kodiak           14'08.25
  8 Katie Babcock              Lathrop          14'06.50
  9 Carrie Donaldson           Kodiak           14'05.75
 10 Erica Starr                West Valley      14'02.00
 11 Erica Starr                West Valley      14'01.25
 12 Katie Babcock              Lathrop          14'01.00
 13 Sheena Brown               West Valley      13'10.25
 14 Tara Christiansen          Kodiak           13'07.50
 15 Emily Wood                 Lathrop          13'00.00
 16 Emily Wood                 Lathrop          12'11.00
 17 Shiela Tadina              West Anchorag    12'01.00
 18 Tracy Farrell              Anderson         10'04.50
 19 Nanae Ito                  Anderson          8'10.00
 20 Cherelle Lewis             Lathrop           8'06.00
--------------------------------------------------------
Girls' Triple Jump               
--------------------------------------------------------
  1 Jamie Powers               West Valley      33'09.50
  2 Erica Starr                West Valley      32'11.00
  3 Erica Starr                West Valley      32'00.00
  4 Katie Babcock              Lathrop          31'11.25
  5 Katie Babcock              Lathrop          31'05.75
  6 Jamie Powers               West Valley      31'03.75
  7 Emily Burger               West Valley      30'05.75
  8 Jasmine Oliver             Kodiak           30'01.75
  9 Emily Burger               West Valley      29'10.50
 10 Carrie Donaldson           Kodiak           29'07.50
 11 Ashley Waggoner            West Valley      26'09.50
 12 Dee Olsen                  West Valley      26'03.25
 13 Ashley Waggoner            West Valley      26'00.75
 14 Shiela Tadina              West Anchorag    25'02.50
--------------------------------------------------------
Girls' High Jump                 
--------------------------------------------------------
  1 Emily Tweto                West Anchorag     5'00.00
  2 Sheena Brown               West Valley       4'08.00
  3 Jocelyn Shumate            Lathrop           4'06.00
  4 Sheena Brown               West Valley       4'06.00
  5 Marjorie Rima              Monroe            4'06.00
  6 Jocelyn Shumate            Lathrop           4'04.00
  7 Kristen Thompson           West Valley       4'02.00
  8 Elizabeth Rexford          West Valley       4'02.00
  9 Deven Barnett              West Valley       4'00.00
 10 Anne Bartek                West Valley       4'00.00
 11 Dee Olsen                  West Valley         no ht
 12 Roseann Simko              Lathrop             No Ht
 13 Chloe Howe                 West Valley         no ht
 14 Brittany Davis             Lathrop             no ht
 15 Robin Mullican             Kodiak              No Ht
--------------------------------------------------------
Girls' 100m hurdles              
--------------------------------------------------------
  1 Emily Tweto                West Anchorag       16.03
  2 Kari Reabold               Lathrop             16.50
  3 Kari Reabold               Lathrop              16.5
  4 Erika Stevens              Lathrop              17.5
  5 Jamie Powers               West Valley         17.63
  6 Samantha Hofstad           West Valley          17.8
  7 Samantha Hofstad           West Valley          17.9
  8 Jamie Powers               West Valley          18.4
  9 Ashley West                West Valley          18.7
 10 Anne Bartek                West Valley          18.7
 11 Jamie Powers               West Valley          18.7
 12 Kim Hokanson               Kodiak              18.90
 13 Erica Starr                West Valley          19.3
 14 Teresa Chapin              West Valley         19.47
 15 Jessica Wiedemann          Lathrop              19.5
 16 Molly Odell                Kodiak              19.67
 17 Shiela Tadina              West Anchorag       19.80
 18 Tessa Borce                West Valley          20.3
 19 Rachael Roddick            North Pole           20.5
 20 Jessica Wiedemann          Lathrop             20.80
 21 Jessica Wiedemann          Lathrop              21.9
--------------------------------------------------------
Girls' 300m hurdles              
--------------------------------------------------------
  1 Kari Reabold               Lathrop             48.75
  2 Emily Tweto                West Anchorag       48.75
  3 Kari Reabold               Lathrop             50.11
  4 Jamie Powers               West Valley         51.45
  5 Jamie Powers               West Valley         52.02
  6 Erika Stevens              Lathrop             52.68
  7 Molly Odell                Kodiak              53.35
  8 Kim Hokanson               Kodiak              53.78
  9 Rachael Roddick            North Pole          54.52
 10 Emily Wood                 Lathrop             54.59
 11 Emily Wood                 Lathrop             54.68
 12 Tessa Borce                West Valley         55.70
 13 Kelsi Evans                West Valley         56.34
 14 Jessica Wiedemann          Lathrop             57.01
 15 Tessa Borce                West Valley         57.99
 16 Jamie Powers               West Valley          58.0
 17 Marjorie Rima              Monroe              58.04
 18 Jessica Wiedemann          Lathrop             58.66
 19 Jessica Wiedemann          Lathrop              59.5
 20 Emily Wood                 Lathrop              59.8
 21 Ashley West                West Valley          63.4
 22 Jessica Bagley             Eielson             63.88
 23 Adrianna Holden            Lathrop              64.1
 24 Adrianna Holden            Lathrop             64.20
 25 Jessica Bagley             Eielson             68.94
 26 Ashley West                West Valley         71.07
--------------------------------------------------------
Girls' 100m dash                 
--------------------------------------------------------
  1 Janay DeLoach              Eielson              12.4
  2 Janay DeLoach              Eielson             12.63
  3 Vanessa McCormick          Eielson              13.4
  4 Sheena Reimherr            North Pole          13.56
  5 Vanessa McCormick          Eielson             13.63
  6 Shannon Brown              West Valley          13.8
  7 Rebecca Spellman           Lathrop              13.8
  8 Kristen Thompson           West Valley         13.88
  9 Kim VanWyhe                Monroe              13.95
 10 Tara Christiansen          Kodiak              14.06
 11 Jasmine Oliver             Kodiak              14.09
 12 Neisha Booth               Eielson              14.2
 13 Breanna Weber              Delta                14.2
 14 Emily Wood                 Lathrop              14.2
 15 Sarah Tibbs                North Pole          14.25
 16 Neisha Booth               Eielson             14.31
 17 Emily Wood                 Lathrop             14.35
 18 Iris Mucha                 West Anchorag       14.46
 19 Teresa Chapin              West Valley         14.48
 20 Sarah Tibbs                North Pole           14.5
 21 Cristal Webb               Eielson              14.5
 22 Veronica Lynch             North Pole          14.55
 23 Jamie Gillen               West Valley         14.58
 24 Hilary Schwafel            Lathrop             14.65
 25 Hilary Schwafel            Lathrop              14.7
 26 Casey Ginley               Monroe               14.8
 27 Melissa McInelly           Lathrop              15.1
 28 Emily Wood                 Lathrop              15.1
 29 Rebecca Spellman           Lathrop             15.26
 30 Orla Tighe                 Lathrop              15.5
 31 Casey Ginley               Monroe              15.52
 32 Ashley West                West Valley          15.7
--------------------------------------------------------
Girls' 200m dash                 
--------------------------------------------------------
  1 Janay DeLoach              Eielson             27.04
  2 Janay DeLoach              Eielson             27.34
  3 Rebecca Spellman           Lathrop             28.27
  4 Kristen Thompson           West Valley         28.77
  5 Vanessa McCormick          Eielson             28.97
  6 Rebecca Spellman           Lathrop              29.5
  7 Vanessa McCormick          Eielson             29.51
  8 Kim VanWyhe                Monroe              29.62
  9 Sheena Davis               Monroe              29.67
 10 Tara Moran                 Lathrop             29.73
 11 Sheena Davis               Monroe              29.81
 12 Emily Vande Loo            Lathrop             29.84
 13 Sarah Tibbs                North Pole          29.94
 14 Karaline Naegele           Delta               30.24
 15 Marjorie Rima              Monroe              30.26
 16 Veronica Lynch             North Pole          30.39
 17 Neisha Booth               Eielson             30.46
 18 Emily Burger               West Valley         30.47
 19 Cristal Webb               Eielson             30.49
 20 Sarah Tibbs                North Pole           30.6
 21 Kim VanWyhe                Monroe               30.6
 22 Hilary Schwafel            Lathrop             30.72
 23 Anne Bartek                West Valley         30.76
 24 Jamie Gillen               West Valley         31.09
 25 Hilary Schwafel            Lathrop             31.28
 26 Breanna Weber              Delta               31.30
 27 Karaline Naegele           Delta                31.5
 28 Breanna Weber              Delta                31.8
 29 Cristal Webb               Eielson             31.96
 30 Casey Ginley               Monroe              32.61
 31 Kristy Kennedy             Eielson             34.37
--------------------------------------------------------
Girls' 400m run                  
--------------------------------------------------------
  1 Kris Smith                 West Anchorag       59.22
  2 Sheena Reimherr            North Pole          61.79
  3 Kelsey Leonard             West Valley         62.59
  4 Nicole Thompson            West Valley         63.36
  5 Kelsey Leonard             West Valley         63.62
  6 Tara Christiansen          Kodiak              64.39
  7 Sheena Reimherr            North Pole           64.9
  8 Nicole Thompson            West Valley         64.99
  9 Shana Brown                West Valley         65.99
 10 Tara Moran                 Lathrop             66.69
 11 Sheena Davis               Monroe              66.92
 12 Sheena Davis               Monroe              67.12
 13 Sheena Davis               Monroe               67.7
 14 Kelsey Leonard             West Valley          67.7
 15 Katie Gillette             West Valley          67.8
 16 Shannon Brown              West Valley          68.4
 17 Marki Adams                Delta               68.56
 18 Kim Vinegar                Lathrop             68.56
 19 Katie Gillette             West Valley         68.92
 20 Iris Mucha                 West Anchorag       69.09
 21 Rachael Roddick            North Pole           70.2
 22 Rachelle Isaacson          North Pole           70.3
 23 Marjorie Rima              Monroe              70.56
 24 Marjorie Rima              Monroe               70.7
 25 Amanda Robinson            North Pole          70.83
 26 Kim Vinegar                Lathrop             71.10
 27 Marki Adams                Delta               71.26
 28 Marki Adams                Delta                71.4
 29 Molly Kline                West Valley          71.7
 30 Emily Vande Loo            Lathrop              71.8
 31 Emily Vande Loo            Lathrop             71.83
 32 Kim Vinegar                Lathrop              72.3
 33 Sarah Tibbs                North Pole           72.7
 34 Tai Gough                  North Pole          77.87
 35 Tracy Farrell              Anderson             85.2
 36 Nanae Ito                  Anderson             85.7
--------------------------------------------------------
Girls' 800m run                  
--------------------------------------------------------
  1 Laura Johnson              West Valley       2:27.42
  2 Aisha Brown                Kodiak            2:29.66
  3 Laura Johnson              West Valley        2:33.3
  4 Ellie Miner                West Anchorag     2:33.83
  5 Celien Becker              Monroe            2:37.17
  6 Rachelle Isaacson          North Pole        2:37.27
  7 Gin Parrish                Lathrop           2:38.90
  8 Kendel Borman              West Valley       2:38.93
  9 Robin Mullican             Kodiak            2:39.50
 10 Celien Becker              Monroe            2:39.65
 11 Kendel Borman              West Valley       2:40.99
 12 Brandy Reeves              West Valley       2:42.04
 13 Carrie Donaldson           Kodiak            2:44.01
 14 Rachelle Isaacson          North Pole        2:44.80
 15 Lindsay Viltrakis          Eielson           2:45.11
 16 Katie Babcock              Lathrop           2:45.18
 17 Molly Kline                West Valley       2:45.93
 18 Brandy Reeves              West Valley       2:47.41
 19 Gin Parrish                Lathrop           2:47.41
 20 Katie Babcock              Lathrop           2:47.83
 21 Lindsay Viltrakis          Eielson           2:49.60
 22 Allie Babcock              Lathrop           2:51.78
 23 Amanda Robinson            North Pole        2:52.23
 24 Stephanie Dahlke           North Pole        2:52.78
 25 Stephanie Dahlke           North Pole        2:52.90
 26 Allie Babcock              Lathrop           2:52.90
 27 Rose Hewitt                Lathrop           2:53.45
 28 Stephanie Dahlke           North Pole         2:58.7
 29 Marissa Carson             Nenana             3:00.4
 30 Marissa Carson             Nenana            3:03.03
 31 Katrina Persson            Tok               3:03.89
 32 Bridget Overbey            Nenana            3:08.13
 33 Marissa Carson             Nenana            3:08.92
 34 Rachel Krenzke             Nenana            3:11.27
 35 Mary Haas                  West Valley        3:14.1
 36 Bridget Overbey            Nenana             3:14.2
 37 Tracy Farrell              Anderson          3:17.47
 38 Nanae Ito                  Anderson          3:18.32
 39 Bridget Overbey            Nenana            3:18.82
 40 Jessica Bagley             Eielson           3:24.58
--------------------------------------------------------
Girls' 1600m run                 
--------------------------------------------------------
  1 Kris Smith                 West Anchorag     5:10.48
  2 Laura Johnson              West Valley       5:28.93
  3 Laura Johnson              West Valley        5:37.7
  4 Val Gauna                  Kodiak            5:42.68
  5 Krista Cowley              Kodiak            5:48.09
  6 Megan Kline                West Valley       5:54.26
  7 Lindsay Viltrakis          Eielson           6:00.23
  8 Megan Kline                West Valley       6:06.17
  9 Molly Kline                West Valley       6:12.91
 10 Lindsay Viltrakis          Eielson           6:15.51
 11 Jenny DiGrappa             North Pole        6:17.94
 12 Cassie Green               Delta             6:18.55
 13 Cassie Green               Delta              6:19.2
 14 Jenny DiGrappa             North Pole        6:20.92
 15 Krynn Finstad              Lathrop           6:21.15
 16 Rose Hewitt                Lathrop           6:25.09
 17 Marissa Carson             Nenana            6:25.52
 18 Krynn Finstad              Lathrop            6:26.0
 19 Cassie Green               Delta             6:29.53
 20 Allie Babcock              Lathrop           6:30.42
 21 Teresa Trainor             Delta             6:31.63
 22 Lindsey St. Peter          Delta             6:32.83
 23 Rose Hewitt                Lathrop           6:32.99
 24 Molly Kline                West Valley        6:36.9
 25 Lindsey St. Peter          Delta             6:37.06
 26 Grainne Brosnan            Monroe            6:37.10
 27 Lindsey St. Peter          Delta              6:40.5
 28 Grainne Brosnan            Monroe            6:40.57
 29 Teresa Trainor             Delta              6:41.2
 30 Marissa Carson             Nenana            6:42.90
 31 Marissa Carson             Nenana             6:46.5
 32 Teresa Trainor             Delta             6:47.87
 33 Katie Kadel                West Valley       6:49.28
 34 Rose Hewitt                Lathrop            6:49.7
 35 Katrina Persson            Tok               6:50.24
 36 Bridget Overbey            Nenana            6:52.22
 37 Jenny Coe                  Lathrop            6:54.2
 38 Beth Dunkle                Lathrop           6:56.12
 39 Shannon Stapp              North Pole        6:57.99
 40 Grainne Brosnan            Monroe             6:59.8
 41 Heidi Mau                  North Pole        7:00.09
 42 Rachel Krenzke             Nenana            7:04.76
 43 Heidi Mau                  North Pole        7:07.99
 44 Shannon Stapp              North Pole        7:10.90
 45 Skye Sturm                 Lathrop           7:11.33
 46 Rachel Krenzke             Nenana            7:11.83
 47 Jessica Bagley             Eielson           7:15.10
 48 Bridget Overbey            Nenana            7:16.24
 49 Bridget Overbey            Nenana             7:23.1
 50 Jessica Bagley             Eielson           7:23.11
 51 Heidi Mau                  North Pole         7:45.8
--------------------------------------------------------
Girls' 3200 meter run            
--------------------------------------------------------
  1 Davya Baker                West Valley       11:57.3
  2 Davya Baker                West Valley       12:12.5
  3 Cecelia Elizondo           West Valley       12:38.7
  4 Megan Kline                West Valley       12:39.8
  5 Megan Kline                West Valley       13:17.7
  6 Cecelia Elizondo           West Valley       13:19.0
  7 Cassie Green               Delta             13:23.4
  8 Kendel Borman              West Valley       13:29.3
  9 Molly Kline                West Valley       13:40.6
 10 Gin Parrish                Lathrop           13:43.9
 11 Teresa Trainor             Delta             14:00.5
 12 Lindsey St. Peter          Delta             14:03.1
 13 Cassie Green               Delta             14:09.4
 14 Krynn Finstad              Lathrop           14:18.8
 15 Lindsey St. Peter          Delta             14:22.4
 16 Teresa Trainor             Delta             14:26.2
 17 Marissa Carson             Nenana            14:37.1
 18 Rose Hewitt                Lathrop           14:47.6
 19 Emily Patrick              West Valley       14:59.2
 20 Shannon Stapp              North Pole        15:06.5
 21 Heidi Mau                  North Pole        15:30.7
 22 Rachel Krenzke             Nenana            15:49.8
 23 Bridget Overbey            Nenana            16:05.6
--------------------------------------------------------
Girls' 4 x 100m relay            
--------------------------------------------------------
  1 Lathrop Relay-F#1          Lathrop             54.02
  2 Eielson Relay-F#1          Eielson             54.15
  3 Lathrop Relay-F#1          Lathrop             54.27
  4 Eielson Relay-F#1          Eielson             54.77
  5 West Valley Relay-F#1      West Valley         56.02
  6 Lathrop Relay-F#1          Lathrop              56.8
  7 West Valley Relay-F#1      West Valley         57.27
  8 West Valley Relay-F#1      West Valley          57.9
  9 West Valley Relay-F#2      West Valley         58.81
--------------------------------------------------------
Girls' 4 x 200m relay            
--------------------------------------------------------
  1 West Valley Relay-F#1      West Valley       1:51.27
  2 Lathrop Relay-F#1          Lathrop           1:51.87
  3 Lathrop Relay-F#1          Lathrop           1:54.77
  4 West Valley Relay-F#1      West Valley       1:55.71
  5 West Valley Relay-F#1      West Valley        1:56.7
  6 Lathrop Relay-F#1          Lathrop            1:59.0
  7 Monroe Relay-F#1           Monroe             2:03.3
  8 Delta Relay-F#1            Delta             2:06.85
  9 Eielson Relay-F#1          Eielson           2:07.35
 10 Lathrop Relay-F#2          Lathrop           2:12.93
--------------------------------------------------------
Girls' 4 x 400m relay            
--------------------------------------------------------
  1 West Valley Relay-F#1      West Valley       4:18.08
  2 West Valley Relay-F#1      West Valley       4:25.87
  3 West Anchorage Relay-F#1   West Anchorag     4:27.49
  4 North Pole Relay-F#1       North Pole        4:31.72
  5 Kodiak Relay-F#1           Kodiak            4:35.29
  6 West Valley Relay-F#1      West Valley        4:39.7
  7 Kodiak Relay-F#2           Kodiak            4:45.80
  8 Lathrop Relay-F#1          Lathrop           4:55.71
  9 Delta Relay-F#1            Delta             4:56.93
 10 North Pole Relay-F#1       North Pole        4:57.67
 11 Lathrop Relay-F#1          Lathrop            5:15.4
--------------------------------------------------------
Girls' 4 x 800m relay            
--------------------------------------------------------
  1 West Valley Relay-F#1      West Valley      10:38.44
  2 North Pole Relay-F#1       North Pole       10:58.03
  3 West Valley Relay-F#1      West Valley       11:00.6
  4 North Pole Relay-F#1       North Pole        11:08.3
  5 Lathrop Relay-F#1          Lathrop          11:16.81
  6 Lathrop Relay-F#1          Lathrop           11:40.0
  7 North Pole Relay-F#1       North Pole        11:40.3
  8 Lathrop Relay-F#1          Lathrop           11:53.2
  9 Nenana Relay-F#1           Nenana            13:33.2
--------------------------------------------------------


Boys Rankings


Boys' Events
Event                             Athlete             School           Mark     
--------------------------------------------------------
Boys' Discus                     
--------------------------------------------------------
  1 Ben Clooten                Lathrop            156'06
  2 Ben Clooten                Lathrop            154'10
  3 Misipaga Pese              Lathrop            140'50
  4 Cale Wingfield             Delta              134'08
  5 Misipaga Pese              Lathrop            133'02
  6 Ward Dobbs                 West Valley        132'02
  7 Danny Buckley              West Valley        128'07
  8 Ward Dobbs                 West Valley        128'04
  9 Danny Buckley              West Valley        120'10
 10 Jeff Dick                  North Pole         118'00
 11 Jeff Dick                  North Pole         117'00
 12 Bryce Lund                 Kodiak             113'10
 13 Porfirio Gonzalez          Kodiak             112'50
 14 Taige Malone               West Valley        111'10
 15 Angelo Luna                Kodiak             110'02
 16 Craig Brookes              North Pole         109'03
 17 Lucas Meyers               West Anchorag      106'11
 18 Carlos Elizondo            West Valley        105'07
 19 Robert Bressler            North Pole         103'11
 20 Carlos Elizondo            West Valley        102'07
 21 Noah Jackson               West Valley         98'02
 22 Noah McConnell             West Valley         96'06
 23 Colton St. Peter           Delta               95'00
 24 Colton St. Peter           Delta               94'08
 25 Claudius Jones             West Valley         91'09
 26 Rick Jones                 Delta               88'10
 27 Eric Nelson                Anderson            88'06
 28 Justin Webber              Lathrop             85'02
 29 Treyvlin Jones             West Anchorag       83'01
 30 Devin Baker                North Pole          79'08
 31 Justin Baleck              North Pole          79'08
 32 Bryan King                 North Pole          77'07
 33 Tom Schultz                Lathrop             76'07
 34 Rick Jones                 Delta               76'03
 35 James Rogers               Delta               73'09
 36 Robert Bressler            North Pole          72'06
 37 James Rogers               Delta               69'04
 38 Thomas Schubert            Nenana              67'01
 39 Justin Webber              Lathrop             65'01
 40 Bryan King                 North Pole          63'04
--------------------------------------------------------
Boys' Shotput                    
--------------------------------------------------------
  1 Ben Clooten                Lathrop          49'00.50
  2 Porfirio Gonzalez          Kodiak           43'10.75
  3 Misipaga Pese              Lathrop          43'09.75
  4 Justin Ferringer           West Valley      43'08.75
  5 Ben Clooten                Lathrop          42'04.25
  6 Justin Ferringer           West Valley      41'04.75
  7 Angelo Luna                Kodiak           41'01.75
  8 Mike Hollett               North Pole       40'06.00
  9 Misipaga Pese              Lathrop          39'00.75
 10 Shane Tufford              West Valley      38'04.25
 11 Mike Schwind               North Pole       37'07.00
 12 Shane Tufford              West Valley      37'02.50
 13 Devin Baker                North Pole       35'07.25
 14 Jeff Dick                  North Pole       35'04.75
 15 Rick Jones                 Delta            34'08.50
 16 Rick Jones                 Delta            33'09.50
 17 Robert Bressler            North Pole       32'09.00
 18 Claudius Jones             West Valley      32'08.50
 19 Eric Chapmann              West Valley      32'00.25
 20 Lucas Meyers               West Anchorag    31'09.50
 21 Claudius Jones             West Valley      31'06.50
 22 Carlos Elizondo            West Valley      31'05.50
 23 Carlos Elizondo            West Valley      30'05.50
 24 Bill Westerlund            Eielson          30'04.25
 25 Tom Schultz                Lathrop          29'06.25
 26 James Rogers               Delta            26'09.75
 27 Justin Webber              Lathrop          26'04.00
 28 Justin Webber              Lathrop          25'11.00
 29 Dan Fisher                 North Pole       24'10.50
 30 Dan Fisher                 North Pole       22'10.75
 31 James Rogers               Delta            17'11.50
--------------------------------------------------------
Boys' Long Jump                  
--------------------------------------------------------
  1 Eugene Oliver              Kodiak           20'06.50
  2 Justin Hernandez           West Valley      19'01.00
  3 Loniel Viloria             Kodiak           19'00.50
  4 Cale Wingfield             Delta            18'08.50
  5 Sammy Cabrera              West Valley      18'02.50
  6 Grier Hopkins              West Valley      18'02.00
  7 Josh Fiorenzi              North Pole       18'01.50
  8 Paul Robinson              Lathrop          18'01.00
  9 Lawrence Gray              West Valley      17'10.50
 10 Ward Dobbs                 West Valley      17'10.50
 11 Colin Huffman              Lathrop          17'08.50
 12 Michael Edmunds            Lathrop          17'06.50
 13 Ivan Miscovitch            Monroe           17'05.50
 14 Ward Dobbs                 West Valley      17'03.00
 15 Pat Culhane                Eielson          17'01.00
 16 Justin Hernandez           West Valley      16'11.00
 17 Brett Johnson              West Valley      16'10.00
 18 Ole Ruter                  Delta            16'10.00
 19 Sean Berg                  North Pole       16'07.50
 20 Colin Huffman              Lathrop          16'05.00
 21 Sean Ritchie               North Pole       16'03.00
 22 Michael Edmunds            Lathrop          16'01.00
 23 Sean Ritchie               North Pole       16'01.00
 24 Brad Abrams                Lathrop          15'11.00
 25 Glen Graham                Eielson          15'09.00
 26 Lawrence Gray              West Valley      15'07.00
 27 Pat Culhane                Eielson          15'02.50
 28 Paul Robinson              Lathrop          15'02.00
 29 Brad Abrams                Lathrop          14'11.50
 30 Mike Clariett              Eielson          14'08.00
 31 Eric Nelson                Anderson         14'07.00
 32 Mike Clariett              Eielson          14'01.50
 33 Colton St. Peter           Delta            13'02.50
 34 Kevin Shields              Anderson         13'02.00
 35 Stefan Berry               Anderson         13'00.50
 36 Chris Rogers               Eielson           no mark
 37 Ole Ruter                  Delta             no mark
 38 Tanner Hossli              North Pole        no mark
--------------------------------------------------------
Boys' Triple Jump                
--------------------------------------------------------
  1 Sammy Cabrera              West Valley      40'02.00
  2 Loniel Viloria             Kodiak           40'00.50
  3 Wilmoth John-Baptiste      West Anchorag    39'09.50
  4 Danny Buckley              West Valley      39'09.00
  5 Brock Graziadei            Lathrop          39'06.00
  6 Sammy Cabrera              West Valley      38'08.00
  7 Paul Robinson              Lathrop          38'01.00
  8 Brett Johnson              West Valley      37'02.00
  9 Danny Buckley              West Valley      36'11.00
 10 Colin Huffman              Lathrop          36'11.00
 11 Justin Bourne              Lathrop          36'04.50
 12 Brett Johnson              West Valley      35'06.00
 13 Ward Dobbs                 West Valley      34'02.50
 14 Justin Bourne              Lathrop          34'01.50
 15 Carlos Elizondo            West Valley      34'01.00
 16 Paul Robinson              Lathrop          33'05.50
--------------------------------------------------------
Boys' High Jump                  
--------------------------------------------------------
  1 William Burrows            West Valley       6'00.00
  2 Eugene Oliver              Kodiak            5'09.00
  3 Justin Ferringer           West Valley       5'08.00
  4 William Burrows            West Valley       5'06.00
  5 Paul Robinson              Lathrop           5'06.00
  6 Colin Huffman              Lathrop           5'06.00
  7 Brian Chilcott             West Valley       5'06.00
  8 Manuel Calderon            Kodiak            5'06.00
  9 Michael Edmunds            Lathrop           5'04.00
 10 Tyrell Couch               Lathrop           5'04.00
 11 Tyrell Couch               Lathrop           5'04.00
 12 Brett Johnson              West Valley       5'04.00
 13 Sammy Cabrera              West Valley       5'04.00
 14 Eric Gebhardt              North Pole        5'04.00
 15 Justin Bourne              Lathrop           5'02.00
 16 Brett Johnson              West Valley       5'02.00
 17 Ivan Miscovitch            Monroe            5'02.00
 18 Nick Flannery              Anderson          5'00.00
 19 Justin Bourne              Lathrop           5'00.00
 20 Paul Robinson              Lathrop             no ht
--------------------------------------------------------
Boys' 110m hurdles               
--------------------------------------------------------
  1 Jared Solberg              West Anchorag       16.12
  2 Ivan Snowden               Lathrop             16.12
  3 William Burrows            West Valley          16.7
  4 William Burrows            West Valley         16.82
  5 William Burrows            West Valley          17.6
  6 Scott Kennedy              West Valley         18.12
  7 Scott Kennedy              West Valley          18.4
  8 Chris Whitwell             West Valley         18.55
  9 Michael Edmunds            Lathrop              18.6
 10 Michael Edmunds            Lathrop             18.72
 11 Michael Edmunds            Lathrop              19.0
 12 Stoney Anderson            Lathrop              19.1
 13 John Butcher               Monroe               19.7
 14 John Butcher               Monroe              19.86
 15 Chris Jones                West Valley          21.0
 16 Steve Kennedy              West Valley          23.0
 17 Mike Clariett              Eielson              24.2
--------------------------------------------------------
Boys' 300m hurdles               
--------------------------------------------------------
  1 Rolando Dominique          Lathrop              42.6
  2 Sammy Cabrera              West Valley         42.74
  3 William Burrows            West Valley         42.98
  4 Rolando Dominique          Lathrop             43.01
  5 Jared Solberg              West Anchorag       43.28
  6 William Burrows            West Valley         43.38
  7 Sammy Cabrera              West Valley         43.62
  8 William Burrows            West Valley          43.8
  9 Michael Edmunds            Lathrop             45.26
 10 Rexon Boado                Kodiak              45.78
 11 Alex Diseth                Lathrop             46.62
 12 Alex Diseth                Lathrop              47.4
 13 Chris Jones                West Valley         47.41
 14 Michael Edmunds            Lathrop              47.7
 15 Michael Edmunds            Lathrop             47.75
 16 Nick Flannery              Anderson            47.86
 17 Jimmy Rice                 Eielson             47.96
 18 Brian Tappan               North Pole          48.88
 19 Nick Flannery              Anderson             49.0
 20 Tommy Lokken               West Valley         49.06
 21 Chris Jones                West Valley          49.5
 22 Mike Clariett              Eielson             50.09
 23 David Lorring              West Valley          50.6
 24 Stoney Anderson            Lathrop             53.10
 25 Chris Jones                West Valley         53.46
 26 Corey Obermeyer            Monroe              58.59
 27 Corey Obermeyer            Monroe              63.37
--------------------------------------------------------
Boys' 100m dash                  
--------------------------------------------------------
  1 Ryan Dick                  North Pole           11.3
  2 Ryan Dick                  North Pole          11.48
  3 Tyrell Couch               Lathrop              11.5
  4 Jarod Irvine               Lathrop              11.6
  5 Eugene Oliver              Kodiak              11.62
  6 Steve Robertson            North Pole           11.7
  7 Ryan Dick                  North Pole           11.7
  8 Rod Hawkins                Eielson             11.72
  9 Tyrell Couch               Lathrop             11.78
 10 Grier Hopkins              West Valley          11.8
 11 Chris Siron                West Valley          11.8
 12 T. J. Graziadei            Lathrop             11.81
 13 Nino Pabillore             Kodiak              11.84
 14 Jarod Irvine               Lathrop              11.9
 15 Steve Robertson            North Pole          11.92
 16 Wilmoth John-Baptiste      West Anchorag       11.92
 17 Brandon Hubbert            Kodiak              11.94
 18 Rod Hawkins                Eielson              12.0
 19 Brock Graziadei            Lathrop              12.0
 20 Steve Echtinaw             Eielson              12.0
 21 Leon Huntington            Monroe               12.0
 22 Jason Hunter               Eielson              12.0
 23 Josh Konefal               Lathrop              12.1
 24 Brock Graziadei            Lathrop             12.15
 25 Justin Hernandez           West Valley         12.19
 26 Jason Hunter               Eielson             12.27
 27 Leon Huntington            Monroe              12.27
 28 Josh Fiorenzi              North Pole           12.3
 29 Marcus Grohman             North Pole           12.3
 30 T. J. Graziadei            Lathrop              12.3
 31 Jon Rogers                 Eielson             12.35
 32 Marcus Grohman             North Pole          12.37
 33 Aaron Broussard            Eielson              12.5
 34 Simon McDowell             West Valley          12.5
 35 Brandon Williams           Lathrop              12.5
 36 Brock Graziadei            Lathrop              12.5
 37 Jared Solberg              West Anchorag       12.52
 38 David Lorring              West Valley         12.59
 39 Justin Hernandez           West Valley          12.6
 40 Marcus Grohman             North Pole           12.6
 41 Nick Flannery              Anderson             12.6
 42 Paul Bealer                Delta                12.6
 43 Jon Rogers                 Eielson              12.7
 44 Zack Stout                 North Pole           12.7
 45 Ole Ruter                  Delta                12.7
 46 Ryan Chapmann              West Valley          12.7
 47 Travis Williams            Lathrop              12.7
 48 Shanti Ponchione           Howard Luke         12.72
 49 Paul Bealer                Delta               12.77
 50 Ole Ruter                  Delta               12.89
 51 Paul Bealer                Delta                12.9
 52 Shanti Ponchione           Howard Luke          13.0
 53 Ryan Simpson               North Pole           13.0
 54 John Butcher               Monroe              13.02
 55 Shawn Fletcher             Lathrop              13.1
 56 Nathan Aquilar             West Valley          13.1
 57 Ryan Dixon                 Delta                13.1
 58 Chris Gee                  Dot Lake             13.2
 59 Jacob Maddox               Anderson             13.2
 60 Ryan Dixon                 Delta               13.29
 61 Nick Flannery              Anderson             13.3
 62 Travis Dubois              Delta                13.3
 63 Ole Ruter                  Delta                13.4
 64 Tony Pacheco               Anderson             13.6
 65 Nelson Carplunk            Monroe               13.9
 66 Kevin Shields              Anderson             14.0
 67 A. J. Westgate             West Valley          14.3
 68 Thomas Schubert            Nenana              14.52
--------------------------------------------------------
Boys' 200m dash                  
--------------------------------------------------------
  1 Justin Hernandez           West Valley       no time
  2 John Butcher               Monroe            no time
  3 Ryan Dick                  North Pole        no time
  4 Sean Bingaman              North Pole        no time
  5 Seth Isaacson              North Pole        no time
  6 Chris Jones                West Valley       no time
  7 Zack Stout                 North Pole        no time
  8 Ryan Dick                  North Pole          23.61
  9 Grier Hopkins              West Valley         23.90
 10 Steve Echtinaw             Eielson             24.07
 11 Grier Hopkins              West Valley         24.19
 12 Steve Echtinaw             Eielson             24.23
 13 Ryan Dick                  North Pole          24.27
 14 Rod Hawkins                Eielson             24.32
 15 Brandon Hubbert            Kodiak              24.37
 16 Nino Pabillore             Kodiak              24.77
 17 Brandon Lee                Lathrop             25.03
 18 Sean Bingaman              North Pole          25.04
 19 T. J. Graziadei            Lathrop             25.23
 20 Josh Konefal               Lathrop             25.26
 21 Sean Bingaman              North Pole          25.29
 22 Jarod Irvine               Lathrop              25.3
 23 Justin Hernandez           West Valley         25.31
 24 Leon Huntington            Monroe              25.32
 25 Dwight Merriwether         Lathrop             25.45
 26 Jason Hunter               Eielson             25.52
 27 Loniel Viloria             Kodiak              25.56
 28 Paul Bealer                Delta               25.66
 29 Aaron Broussard            Eielson             25.67
 30 Ivan Miscovitch            Monroe              25.73
 31 Zack Stout                 North Pole          25.76
 32 Chris Jones                West Valley         25.76
 33 Paul Krenzke               Nenana               25.8
 34 Chris Jones                West Valley         25.80
 35 Jared McLain               Lathrop              25.8
 36 Paul Bealer                Delta               25.92
 37 Sean Ritchie               North Pole          25.98
 38 Brandon Williams           Lathrop             26.19
 39 Leon Huntington            Monroe              26.19
 40 Shanti Ponchione           Howard Luke         26.31
 41 Jacob Maddox               Anderson             26.4
 42 Chris Rogers               Eielson             26.53
 43 Shanti Ponchione           Howard Luke         26.79
 44 Nick Flannery              Anderson            27.21
 45 John Butcher               Monroe              27.51
 46 Jason Koling               Nenana               28.0
 47 John Bowden                West Valley         28.49
 48 Kevin Shields              Anderson            28.78
 49 Chris Gee                  Dot Lake            29.00
 50 Danny Zollman              Delta               29.53
 51 Danny Zollman              Delta               29.81
 52 Nick Flannery              Anderson             31.9
 53 James Legge                North Pole           32.5
--------------------------------------------------------
Boys' 400m run                   
--------------------------------------------------------
  1 Phil Nesbitt               Kodiak              51.04
  2 Steve Echtinaw             Eielson             52.11
  3 Daniel Allen               North Pole          52.54
  4 Collun Ellis               North Pole          52.71
  5 Daniel Allen               North Pole          52.97
  6 Collun Ellis               North Pole           53.6
  7 Steve Echtinaw             Eielson             53.64
  8 Grier Hopkins              West Valley          54.8
  9 Leonard Huntington         West Valley         55.97
 10 Tony Lamoreaux             Lathrop             56.22
 11 Tony Lamoreaux             Lathrop             56.31
 12 Leonard Huntington         West Valley         56.38
 13 John Tibbs                 North Pole          56.45
 14 Drew Cameron               West Valley         56.70
 15 Tyson Flaharty             West Valley         56.71
 16 Ryan Simpson               North Pole          56.75
 17 Leonard Huntington         West Valley          56.8
 18 Ivan Miscovitch            Monroe              56.82
 19 Tony Lamoreaux             Lathrop              57.0
 20 Brandon Lee                Lathrop             57.02
 21 John Sanchez               Kodiak              57.47
 22 Ben Nelson                 Lathrop             57.75
 23 Dwight Merriwether         Lathrop             58.09
 24 Nick Lee                   Monroe              58.38
 25 Drew Cameron               West Valley         58.45
 26 Brett Broda                Lathrop             58.48
 27 Sean Ritchie               North Pole          58.52
 28 Doren Sanford              Tok                 58.78
 29 Liam Ortega                West Valley         59.23
 30 Chris Schneider            Eielson             59.32
 31 Chris Schneider            Eielson             59.64
 32 Brett Broda                Lathrop              59.7
 33 Todd Granberry             Monroe              60.09
 34 Liam Ortega                West Valley         60.12
 35 Jason Koling               Nenana              60.31
 36 Jason Koling               Nenana              60.43
 37 Jacob Maddox               Anderson            60.47
 38 Todd Granberry             Monroe              60.55
 39 Tony Pacheco               Anderson            60.67
 40 Mike Levison               West Valley          61.2
 41 Jesse Schlichting          Delta               61.66
 42 Jesse Schlichting          Delta               62.14
 43 Lawrence Gray              West Valley          62.3
 44 Jason Koling               Nenana               62.5
 45 Austin Viall               Eielson             63.36
 46 Levi Kraemer               Tok                 63.84
 47 Alfred Mendoza             North Pole           64.0
 48 John Carlson               West Valley         64.54
 49 Tony Pacheco               Anderson             65.2
 50 Jason Hollet               North Pole          65.76
 51 Chris Gee                  Dot Lake            65.78
 52 Chad Sims                  North Pole          67.29
--------------------------------------------------------
Boys' 800m run                   
--------------------------------------------------------
  1 Ben Mercer                 West Valley       2:00.16
  2 Brian Knowles              Chugiak           2:01.59
  3 Jeramy Young               Kodiak            2:01.76
  4 Chris Eversman             Eielson           2:03.59
  5 Ben Mercer                 West Valley       2:04.03
  6 Dan Winsor                 North Pole        2:04.03
  7 Ben Mercer                 West Valley        2:04.1
  8 Ben Otte                   Chugiak           2:05.00
  9 Anders Gillis              West Valley       2:06.69
 10 Dan Winsor                 North Pole        2:06.83
 11 Chris Eversman             Eielson            2:07.1
 12 Bryce Lund                 Kodiak            2:07.23
 13 Owen Fuller                Lathrop           2:07.86
 14 Dan Winsor                 North Pole         2:08.1
 15 Luke Smith                 West Valley       2:09.36
 16 Jason Vraa                 North Pole        2:10.40
 17 Jason Vraa                 North Pole        2:10.90
 18 Ben Nelson                 Lathrop           2:10.95
 19 Camden Kittredge           Lathrop           2:11.47
 20 Rob Paul                   West Valley        2:11.8
 21 Ben Nelson                 Lathrop           2:11.90
 22 Nick Lee                   Monroe            2:12.03
 23 Ben Nelson                 Lathrop            2:12.6
 24 Robert Marcotte            West Valley       2:13.02
 25 Marlon Currier             North Pole        2:13.32
 26 Rob Paul                   West Valley       2:13.57
 27 Chris Eskew                Kodiak            2:14.49
 28 Brett Sanborn              North Pole        2:15.07
 29 Bjorn Olsen                Tok               2:15.50
 30 Teo Viloria                Kodiak            2:16.39
 31 Brent Luddington           Eielson           2:17.39
 32 Glen Graham                Eielson           2:17.63
 33 Paul Krenzke               Nenana            2:18.23
 34 Robert Marcotte            West Valley       2:18.43
 35 Keegan Ryan                Lathrop           2:19.93
 36 Drew Cameron               West Valley        2:21.5
 37 Pat Culhane                Eielson           2:22.30
 38 Glen Graham                Eielson           2:22.54
 39 Chris Schneider            Eielson           2:24.64
 40 Jake Paul                  West Valley        2:25.8
 41 Justin Helms               Monroe            2:26.25
 42 Brent Luddington           Eielson           2:27.52
 43 Stefan Berry               Anderson          2:29.21
 44 Chad Gudschinski           Lathrop            2:29.5
 45 Stefan Berry               Anderson           2:31.2
 46 Scott MacDonald            Lathrop            2:33.9
 47 Jesse Frey                 Lathrop           3:06.98
--------------------------------------------------------
Boys' 1600m run                  
--------------------------------------------------------
  1 Ben Mercer                 West Valley       4:33.02
  2 Ben Mercer                 West Valley        4:33.4
  3 Ben Mercer                 West Valley        4:39.7
  4 Stig Yngve                 Kodiak            4:40.99
  5 Owen Fuller                Lathrop           4:46.56
  6 Owen Fuller                Lathrop            4:47.0
  7 Devin McDowell             Lathrop            4:48.3
  8 Bjorn Olsen                Tok                4:50.9
  9 Curtis Boudreau            Kodiak            4:53.07
 10 Devin McDowell             Lathrop           4:54.80
 11 Devin McDowell             Lathrop            4:55.4
 12 Chris Eversman             Eielson            4:55.8
 13 Tony Tomsich               West Valley       4:56.84
 14 Kade Kimball               Delta              4:57.2
 15 Ben Nelson                 Lathrop            4:58.0
 16 Jason Vraa                 North Pole         4:58.3
 17 Andrew Marks               Monroe             4:58.3
 18 Eric Nelson                Anderson           4:59.1
 19 Andrew Marks               Monroe            4:59.78
 20 Chris Eskew                Kodiak            5:00.48
 21 Luke Smith                 West Valley        5:01.3
 22 Kade Kimball               Delta              5:02.5
 23 Eric Nelson                Anderson           5:04.3
 24 Ben Nelson                 Lathrop           5:05.08
 25 Paul Krenzke               Nenana            5:08.25
 26 Andrew Marks               Monroe             5:09.2
 27 Tony Tomsich               West Valley        5:09.3
 28 Jake Paul                  West Valley        5:10.5
 29 Ted Plumlee                Monroe            5:11.75
 30 Ted Plumlee                Monroe             5:12.1
 31 Marlon Currier             North Pole         5:13.4
 32 Paul Krenzke               Nenana             5:15.0
 33 Brian Tappan               North Pole        5:15.69
 34 Steven Murray              Delta              5:15.9
 35 Chad Gudschinski           Lathrop            5:17.6
 36 Ted Plumlee                Monroe             5:21.9
 37 Steven Murray              Delta              5:22.8
 38 Brian Tappan               North Pole         5:23.9
 39 Brent Luddington           Eielson            5:25.3
 40 Cameron Bynum              Delta              5:26.6
 41 Tanner Hossli              North Pole         5:31.3
 42 Tanner Hossli              North Pole        5:31.34
 43 Chad Jernigan              Tok                6:30.9
 44 Joe Orr                    Eielson           6:32.10
 45 Joe Orr                    Eielson            6:33.8
--------------------------------------------------------
Boys' 3200 meter run             
--------------------------------------------------------
  1 Stig Yngve                 Kodiak            09:46.9
  2 Owen Fuller                Lathrop           09:53.6
  3 Devin McDowell             Lathrop           10:03.5
  4 Tyson Flaharty             West Valley       10:08.2
  5 Owen Fuller                Lathrop           10:11.8
  6 Devin McDowell             Lathrop           10:13.4
  7 Anders Gillis              West Valley       10:28.8
  8 Kade Kimball               Delta             10:29.5
  9 Curtis Boudreau            Kodiak            10:30.9
 10 Andrew Marks               Monroe            10:36.2
 11 Chris Eskew                Kodiak            10:36.6
 12 Kade Kimball               Delta             10:37.1
 13 Tony Tomsich               West Valley       10:42.2
 14 Anders Gillis              West Valley       10:44.1
 15 Mike Levison               West Valley       10:44.5
 16 Andrew Marks               Monroe            10:52.8
 17 Tony Tomsich               West Valley       11:00.6
 18 Marlon Currier             North Pole        11:02.9
 19 Ben Nelson                 Lathrop           11:09.8
 20 Zach Via                   West Valley       11:14.0
 21 Mike Levison               West Valley       11:14.4
 22 Cameron Bynum              Delta             11:18.9
 23 Marlon Currier             North Pole        11:19.4
 24 Paul Krenzke               Nenana            11:27.8
 25 Steven Murray              Delta             11:29.9
 26 Nick Lee                   Monroe            11:35.0
 27 Keegan Ryan                Lathrop           11:38.4
 28 Collin Todd                West Valley       11:41.9
 29 Tanner Hossli              North Pole        11:44.1
 30 Kyle Nicholas              West Valley       11:45.5
 31 Tanner Hossli              North Pole        11:51.2
 32 Keegan Ryan                Lathrop           11:56.4
 33 Colton St. Peter           Delta             12:04.1
 34 Cameron Bynum              Delta             12:09.9
 35 Colton St. Peter           Delta             12:10.3
--------------------------------------------------------
Boys' 4 x 100m relay             
--------------------------------------------------------
  1 Kodiak Relay-M#1           Kodiak              44.93
  2 North Pole Relay-M#1       North Pole          45.60
  3 Eielson Relay-M#1          Eielson             46.03
  4 Lathrop Relay-M#1          Lathrop             46.33
  5 West Valley Relay-M#1      West Valley         46.73
  6 Lathrop Relay-M#1          Lathrop             47.49
  7 Eielson Relay-M#1          Eielson             47.59
  8 West Valley Relay-M#1      West Valley         48.10
  9 West Valley Relay-M#1      West Valley          48.1
 10 North Pole Relay-M#1       North Pole           48.9
 11 West Valley Relay-M#2      West Valley          48.9
 12 Lathrop Relay-M#2          Lathrop              48.9
 13 North Pole Relay-M#1       North Pole          49.26
 14 Delta Relay-M#1            Delta               51.41
 15 Lathrop Relay-M#1          Lathrop              51.6
 16 Delta Relay-M#1            Delta               51.87
 17 Delta Relay-M#1            Delta                53.2
 18 North Pole Relay-M#2       North Pole           54.3
 19 Eielson Relay-M#2          Eielson             55.14
 20 North Pole Relay-M#2       North Pole          56.20
--------------------------------------------------------
Boys' 4 x 200m relay             
--------------------------------------------------------
  1 North Pole Relay-M#1       North Pole        1:34.96
  2 Lathrop Relay-M#1          Lathrop           1:35.56
  3 Kodiak Relay-M#1           Kodiak            1:36.26
  4 Lathrop Relay-M#1          Lathrop           1:37.97
  5 West Valley Relay-M#1      West Valley       1:40.30
  6 Lathrop Relay-M#1          Lathrop            1:40.4
  7 North Pole Relay-M#1       North Pole         1:40.7
  8 Lathrop Relay-M#2          Lathrop            1:41.2
  9 Lathrop Relay-M#2          Lathrop           1:41.42
 10 West Valley Relay-M#1      West Valley        1:42.0
 11 North Pole Relay-M#2       North Pole        1:43.79
 12 West Valley Relay-M#2      West Valley       1:46.59
 13 Delta Relay-M#1            Delta             1:47.84
 14 Delta Relay-M#1            Delta             1:49.31
 15 Eielson Relay-M#1          Eielson           1:49.61
--------------------------------------------------------
Boys' 4 x 400m relay             
--------------------------------------------------------
  1 North Pole Relay-M#1       North Pole        3:32.28
  2 North Pole Relay-M#1       North Pole         3:39.0
  3 Kodiak Relay-M#1           Kodiak            3:39.65
  4 West Valley Relay-M#1      West Valley       3:41.25
  5 North Pole Relay-M#1       North Pole        3:44.96
  6 West Valley Relay-M#1      West Valley        3:46.4
  7 West Valley Relay-M#1      West Valley       3:46.89
  8 Eielson Relay-M#1          Eielson           3:53.60
  9 West Valley Relay-M#2      West Valley        3:55.6
 10 Kodiak Relay-M#2           Kodiak            4:01.01
 11 Lathrop Relay-M#1          Lathrop           4:01.71
 12 West Valley Relay-M#2      West Valley       4:07.08
 13 Eielson Relay-M#1          Eielson           4:09.32
 14 Anderson Relay-M#1         Anderson          4:10.18
 15 Tok Relay-M#1              Tok               4:11.79
 16 North Pole Relay-M#2       North Pole        4:12.65
 17 North Pole Relay-M#2       North Pole         4:16.2
--------------------------------------------------------
Boys' 4 x 800m relay             
--------------------------------------------------------
  1 West Valley Relay-M#1      West Valley       8:31.48
  2 North Pole Relay-M#1       North Pole        8:43.43
  3 Lathrop Relay-M#1          Lathrop           8:47.23
  4 Lathrop Relay-M#1          Lathrop            8:53.9
  5 Eielson Relay-M#1          Eielson           8:59.21
  6 North Pole Relay-M#1       North Pole         8:59.5
  7 West Valley Relay-M#1      West Valley        9:01.9
  8 North Pole Relay-M#1       North Pole         9:17.8
  9 Lathrop Relay-M#1          Lathrop            9:26.6
 10 Eielson Relay-M#1          Eielson            9:28.1
 11 West Valley Relay-M#1      West Valley        9:29.7
 12 Monroe Relay-M#1           Monroe             9:41.5
 13 Tok Relay-M#1              Tok                9:42.9
 14 Delta Relay-M#1            Delta             9:54.60
 15 Delta Relay-M#1            Delta              9:55.1
--------------------------------------------------------


Return to Region 6 Track front page

Return to SportAlaska front page